Išbandyk save energetikoje!


Kasdien kuriame energetiškai sumanų pasaulį – kad ir kokioje srityje bedirbtume. Nauji įrankiai, technologijos ir ateities sprendimai yra mūsų varomoji jėga. Jei nori save išbandyti dominančioje veikloje ir, drauge, susipažinti su energetika, kviečiame į praktiką arba stažuotę „Ignitis grupėje“.

#SmartStart praktikų ir stažuočių programa „Ignitis grupėje“ du kartus per metus yra organizuojama praktikų ir stažuočių programa #SmartStart. Mums labai svarbu, kad jų metu įgytumei kuo daugiau praktinių žinių, kad augtum ne tik kaip asmenybė, bet ir profesine prasme. Pakviesime Tave į naujokų dienas, kurių metu susipažinsi su skirtingų sričių profesionalais ir Grupės veiklomis, dalyvausi įvairiuose vidiniuose mokymuose. Visuomet laukiame smalsių, praktikos ir pažinties su „Ignitis grupės“ kultūra siekiančių žmonių!

Stažuotės (trukmė 6 mėnesiai)
Stažuotė – tai apmokamas darbas, orientuotas į paskutinio kurso studentus, studijas baigusiuosius arba norinčiuosius keisti savo profesinę kryptį. Mūsų stažuotojai turi galimybę iš labai arti susipažinti su „Ignitis grupės“ kultūra ir konkrečia veiklos sritimi. Profesionalūs kolegos pasidalins savo sukaupta patirtimi ir padės pažinti energetiką.
Tad kviečiam – prisijunk prie mūsų ir savo stažuotės metu tobulink savo įgūdžius, pažink energetiškai sumanų pasaulį ir tapk jo kūrėju!

Praktikos (trukmė 2–4 mėnesiai)
Praktika – ji gali būti tiek privalomoji (numatyta studijų programose), tiek savanoriška. Ją atliekantys studentai turi galimybę praktiškai išbandyti ir „pasimatuoti“ dominančią specialybę ir sritį. Daugeliui šis laikotarpis padeda apsispręsti, kurį kelią toliau pasirinkti, o visiems be išimties – iš arti pamatyti, kaip ir kas kuria energetiškai sumanų pasaulį! 

Vasaros ciklas

Vasaros ciklas

Birželis - rugpjūtis
Pavasario ciklas

Pavasario ciklas

Vasaris - balandis

Prisijunk prie #SmartStart programos!

SmartStart pasiūlymai

„Praktiką čia rinkausi, kadangi norėjau išties tvirtų įgūdžių, kuriuos vėliau galėčiau pritaikyti dirbdama. Ir neapsirikau, nes galėjau save išbandyti pačiose įvairiausiose užduotyse – nuo dokumentų tvarkymo iki dalyvavimo atrankų pokalbiuose. Man tai buvo puiki galimybė susipažinti su grupėje dirbančiais vadovais, jų komandų veikla – o tai geriausias būdas pažinti pačią grupę.“

Mantė, praktiką atlikusi Darbo santykių administravimo skyriuje

Studijuodamas energetiką norėjau įdomios ir naudingos praktikos, kur kiekvieną dieną galėčiau patirti ką nors nauja. To su kaupu radau „Ignitis gamyboje“. Mano kolegos buvo profesionalai iš didžiosios raidės, tad kasdieną sėmiausi iš jų taip reikalingos patirties. O kai gavau pasiūlymą čia įsidarbinti, su džiaugsmu šį pasiūlymą priėmiau. Esu tikras, kad jei praktikantas yra smalsus ir nori tobulėti, jis be abejonės bus pastebėtas.

Martynas Vitkauskas praktiką atlikęs Automatikos įrenginių inžinierių komandoje

Visada domėjausi energetika, todėl pamačiusi stažuotės pasiūlymą „Ignitis grupėje“, daug negalvojau. Tai buvo puiki proga viską pamatyti pačiai, įgyti ir pagilinti žinias. Stažuotės metu teko susidurti su uždaviniais, kurių sprendimas man padėjo tobulėti ir augti. Kolegų pasitikėjimas ir lygiavertis požiūris į mane suteikė galimybę išbandyti jėgas ir užduotis atlikti savarankiškai.

Gintarė

Praktika „Ignitis grupėje“ pradėjau domėtis paskutiniame studijų semestre. Mane paskatino ir darbuotojai, kuriuos sutikau KTU Karjeros dienų renginyje 2019 metais. Praktikos metu gilinau studijose įgytas žinias, labai daug sužinojau apie saulės elektrinių prijungimą, elektromobilių stotelių plėtrą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

Akvilė

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
Daugiau apie tai galite rasti mūsų Lygių galimybių ir įvairovės politikoje