Išbandyk save energetikoje!


Kasdien kuriame inovatyvią energetiką, kad ir kokioje srityje bedirbtume. Nauji įrankiai, technologijos, ateities sprendiniai yra mūsų varomoji jėga. Jei nori išbandyti save tave dominančioje veikloje ir kartu susipažinti su ateities energetika, kviečiame į praktiką „Ignitis grupėje“.

#SmartStart

Mums labai svarbu, jog praktikos ar stažuotės metu įgytumėte kuo daugiau praktinių žinių, kad augtumėte ne tik kaip asmenybės, bet ir kaip specialistai. Todėl pakviesime jus į naujokų dienas, kurių metu susipažinsite su įvairių sričių profesionalais, jūsų laukia įvairūs mokymai ir vidinis „Ignitis grupės“ hakatonas! „Ignitis grupėje“ visuomet laukiame žmonių, norinčių įgyti praktinių žinių, susipažinti su mūsų grupės veikla ir organizacijos kultūra!

Stažuotes organizuojame du kartus per metus (trukmė 6 mėnesiai).

Stažuotė – tai apmokamas darbas, kurios metu pažinsite organizacijos kultūrą ir konkrečią veiklos sritį. Prisijunkite prie mūsų ir savo stažuotės metu tobulinkite savo įgūdžius, pažinkite naująją energetiką bei praktiškai prisidėkite tapdami jos dalimi. Kurkime ateities energetiką, darydami ją lengvą, nematomą ir žalią!

Praktikos programą organizuojame 2 kartus per metus (trukmė 2-3 mėnesiai), kurių metu praktiką atliekantys studentai turi galimybę išbandyti dominančią specialybę, susipažinti su sumanią energiją kuriančiais žmonėmis, jų iššūkiais, mūsų organizacija, jos veikla ir kultūra:

Vasaros ciklas

Vasaros ciklas

Birželis - rugpjūtis
Pavasario ciklas

Pavasario ciklas

Vasaris - balandis

Prisijunk prie #SmartStart programos!

SmartStart pasiūlymai

„Praktiką čia rinkausi, kadangi norėjau išties tvirtų įgūdžių, kuriuos vėliau galėčiau pritaikyti dirbdama. Ir neapsirikau, nes galėjau save išbandyti pačiose įvairiausiose užduotyse – nuo dokumentų tvarkymo iki dalyvavimo atrankų pokalbiuose. Man tai buvo puiki galimybė susipažinti su grupėje dirbančiais vadovais, jų komandų veikla – o tai geriausias būdas pažinti pačią grupę.“

Mantė, praktiką atlikusi Darbo santykių administravimo skyriuje

„Svarbiausia atliekant praktiką yra noriai domėtis viskuo, nebijoti iššūkių ir drąsiai juos priimti. Galbūt todėl savo praktikos metu aš gavau išties atsakingas užduotis, o į mane buvo žiūrima kaip į potencialią darbuotoją. Tai mane augino kaip specialistę, už ką šiandien esu labai dėkinga. Ko tikrai nepamiršiu, tai pirmojo pokalbio su kandidatu telefonu ir pirmojo susitikimo su juo. Tai buvo ypatinga patirtis!“

Giovanna, praktiką atlikusi Talentų pritraukimo skyriuje

Studijuodamas energetiką norėjau įdomios ir naudingos praktikos, kur kiekvieną dieną galėčiau patirti ką nors nauja. To su kaupu radau „Ignitis gamyboje“. Mano kolegos buvo profesionalai iš didžiosios raidės, tad kasdieną sėmiausi iš jų taip reikalingos patirties. O kai gavau pasiūlymą čia įsidarbinti, su džiaugsmu šį pasiūlymą priėmiau. Esu tikras, kad jei praktikantas yra smalsus ir nori tobulėti, jis be abejonės bus pastebėtas.

Martynas Vitkauskas praktiką atlikęs Automatikos įrenginių inžinierių komandoje

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
Daugiau apie tai galite rasti mūsų Lygių galimybių ir įvairovės politikoje