1892 m. balandžio 17 d. su pirmąja Bogdano Oginskio dvare Rietave uždegta elektros lempute Lietuvoje įsižiebė elektros energijos era.

1937 m. rudenį sutelkus dideles valstybės ateitimi besirūpinančių asmenų pastangas įkurta energetikos bendrovė „Elektra“. Iš jos kildiname savo istoriją.

AB „Elektra“ žymėjo naujos energetikos krypties Lietuvoje pradžią. Svarbiausiu įmonės tikslu tapo siekis kurti vertę Lietuvai. 1995 m. šis siekis atgimė atkūrus akcinę bendrovę „Lietuvos energija“.

Praėjus dar ketvirčiui amžiaus, globalioji energetika išgyvena tikrų tikriausią virsmą.

Šiandien pasaulis daug įdomesnis, nei galėjome įsivaizduoti vakar. Energetika yra gerokai daugiau, nei kas galėjo pagalvoti. Norėdami būti tais, kurie užtikrina, kad šiandien energija būtų patikima ir patogi, o pasaulis – energetiškai sumanus, jau dabar turime galvoti apie rytojų.

Todėl visas buvusios „Lietuvos energijos“ grupės įmones nuo 2019 m. rudens vienija vienas vardas – „Ignitis“. Tampame energetikos grupe, kuriančia energetiškai sumanų pasaulį.

„Ignitis“ – tai gebėjimas derinti inovacijas ir ilgametę patirtį, atsiverti pasauliui ir išlaikyti energetinę nepriklausomybę.

Tai energija, kasdien dirbanti geriau, sumaniau, patogiau.