„Ignitis“ paskelbė dukterinės bendrovės Suomijoje vadovo atranką

2021 m. balandžio 06 d.
Suomija

Tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“ priklausanti sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ paskelbė steigiamos dukterinės įmonės Suomijoje „Ignitis Suomi Oy“ generalinio direktoriaus atranką. Kandidatai paraiškas į šią poziciją kviečiami teikti iki šių metų balandžio 20 d. imtinai.

Gamtinių dujų tiekimą Suomijos verslo klientams „Ignitis“ vykdo nuo 2020 m. sausio 1 d. Suomijos rinkoje „Ignitis“ mato didelį augimo potencialą, todėl šių metų vasarį priėmė sprendimą inicijuoti pasirengimo veiksmus dėl naujos dukterinės įmonės steigimo Suomijoje.

„Suomija, kartu su Baltijos šalimis ir Lenkija, yra laikoma viena iš visos „Ignitis grupės“ namų rinkų, į kurią yra sutelktas didžiausias dėmesys. Dukterinės įmonės įkūrimas šioje šalyje ne tik užtikrins efektyvesnę, paprastesnę ir greitesnę „Ignitis“ veiklą, bet ir sustiprins plėtros galimybes. Efektyvi naujai įkurtos įmonės veiklos plėtra ir strateginius tikslus įgyvendinančios komandos subūrimas bus vieni iš svarbiausių jos vadovui keliamų uždavinių“, – sako Haroldas Nausėda, „Ignitis“ valdybos narys, verslo klientų ir plėtros tarnybos direktorius.

Tarp „Ignitis Suomi“ vadovui keliamų reikalavimų yra bent penkerių metų vadovavimo patirtis energijos išteklių didmenine ir mažmenine prekyba užsiimančioje bendrovėje bei Suomijos energetikos sektoriaus veiklos išmanymas.

Su visais kandidatui keliamais reikalavimais galima susipažinti oficialiame skelbime (nuoroda).

„Ignitis“ privatiems ir verslo klientams siūlo sumanius, pridėtinę vertę kuriančius energetikos sprendimus - nuo saulės energetikos ir efektyvaus energijos vartojimo iki e.mobilumo. Kurdamas inovacijas „Ignitis“ padeda savo klientams tapti energetiškai sumaniais, nes žino, kad tokiu būdu gyvenimas jiems taps lengvesnis. Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ taip pat tiekia elektros energiją ir gamtines dujas daugiau kaip 1,6 mln. klientų Lietuvoje ir yra vienas iš lyderiaujančių Suomijos dujų tiekėjų. „Ignitis“ priklauso įmonės Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, užsiimančios elektros ir gamtinių dujų prekyba ir tiekimu.

Bendrovė „Ignitis“ priklauso „Ignitis grupei“ – tarptautinei energetikos bendrovei, vienai didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. 2020 m. spalio 7 d., įvykdžius didžiausią kada nors Baltijos šalyse įvykusį pirminį viešą siūlymą (IPO), „Ignitis grupės“ akcijos buvo įtrauktos į „Nasdaq Vilnius“ ir „London Stock Exchange“ (LSE) vertybinių popierių biržas.