„Ignitis grupė“ kviečia ateities energetiką kurti šiandien – paskelbė naujo IT vadovo paiešką

2021 m. gegužės 24 d.
 „Ignitis grupė“ kviečia ateities energetiką kurti šiandien – paskelbė naujo IT vadovo paiešką

„Ignitis grupė“, viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse, paskelbė naujo informacinių technologijų (IT) funkcijos vadovo atranką. Jis bus atsakingas už grupės IT strategijos kūrimą ir įgyvendinimą bei turės užtikrinti efektyvią ir sklandžią šios srities veiklą.

IT funkcija yra viena didžiausių pagal darbuotojų skaičių visoje „Ignitis grupėje“. Daugiau nei 200 funkcijoje dirbančių specialistų yra atsakingi už keturias veiklos sritis – įmonės architektūros, sprendimų vystymo, infrastruktūros ir operacijų bei IT partnerystės.

„Be IT sprendimų šiandien nėra įsivaizduojamas nei vienas „Ignitis grupėje“ įgyvendinamas projektas. Siekdami tapti visiškai skaitmenizuota bendrove investuojame į pačias moderniausias energetikos technologijas – pradedant numatomosios priežiūros sprendimais, baigiant išmaniaisiais skaitikliais. Todėl iš būsimo grupės IT tarnybos vadovo tikimės ne tik patirties IT srityje, bet ir užsidegimo bei ryžto įgyvendinant nacionalinės svarbos projektus, kuriančius energetiškai sumanų pasaulį ir prisidedančius prie energetikos transformacijos visame regione“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.

Tarp naujajam „Ignitis grupės“ IT vadovui keliamų užduočių yra stiprios vidinės sprendimų vystymo komandos subūrimas, tolimesnės grupės įmonių skaitmeninės transformacijos įgyvendinimas bei sistemų modernizavimas.

Vienu iš reikalavimų, keliamų naujam minėtosios funkcijos vadovui, yra ne mažesnė kaip penkerių metų darbo vadovaujančiose pozicijose, susijusiose su kompleksinių IT projektų įgyvendinimu, patirtis. Visi detalūs kandidatams keliami reikalavimai bei būsimosios atsakomybės yra pateikti oficialiame darbo skelbime (nuoroda).

Paraiškas į šią poziciją kandidatai kviečiami teikti iki šių metų birželio 20 d. imtinai.

Iki šiol bendrovės IT funkcijai vadovavęs Laurynas Barauskas karjerą tęs už „Ignitis grupės“ ribų.

„Dėkojame Laurynui už įgyvendintus svarbius pokyčius grupės IT srityje bei aukščiausius kokybės standartus atitinkančių projektų atlikimą, kurie padėjo skaitmenines technologijas įdiegti kasdienėje „Ignitis grupės“ veikloje“, – sako D. Maikštėnas.

Apie „Ignitis grupę“

„Ignitis grupė“ yra viena didžiausių tarptautinių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Pagrindinė įmonės veikla apima elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimą bei žaliosios gamybos pajėgumų plėtrą. Grupė taip pat valdo strategiškai svarbius lanksčiosios gamybos pajėgumus, klientams tiekia elektros energiją ir dujas, siūlo saulės energijos, e.mobilumo, energijos vartojimo efektyvumo sprendimus ir kitas išmaniosios energetikos paslaugas namų ūkiams ir verslui. „Ignitis grupė“ veikia savo namų rinkose - Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Suomijoje - bei vertina veiklos galimybes šalyse, kuriose vyksta esminiai energetikos pokyčiai.