Po „Ignitis grupės“ IPO „S&P Global Ratings“ pagerino bendrovės kredito reitingo perspektyvą

2020 m. lapkričio 12 d.
Ignitis

„Ignitis grupės“ įvykdytas didžiausias Baltijos šalių bendrovės pirminis viešas akcijų siūlymas (IPO) padarė teigiamą įtaką grupės kredito reitingo perspektyvos vertinimui. Tarptautinė kredito reitingų agentūra „S&P Global Ratings“ pagerino bendrovės kredito reitingo perspektyvą iš neigiamos į stabilią ir paliko galioti kredito reitingą BBB+.

„Ignitis grupės“ kredito reitingo perspektyvą „S&P Global Ratings“ pagerino atlikusi įvykinę šio rodiklio peržiūrą po 2020 m. spalį įvykusio bendrovės IPO.

„Šių metų spalį įvykęs „Ignitis grupės“ IPO turėjo teigiamą įtaką Bendrovės kapitalo struktūrai, kas ir lėmė kredito reitingo perspektyvos teigiamą pokytį. Tai dar vienas „Ignitis grupės“ atsparaus augimo strategijos įvertinimas ir gera žinia investuotojams, rodanti grupės patikimumą ir ryžtą kurti ilgalaikę vertę akcininkams“, – sako „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.

Spalio 2 d. įvykdytas „Ignitis grupės“ IPO yra didžiausias tarp Baltijos šalių bendrovių, kurio metu iš viso buvo pritraukta 450 mln. eurų. Prekyba bendrovės vertybiniais popieriais Nasdaq Vilnius ir Londono vertybinių popierių biržose buvo pradėta spalio 7 d.