Paskelbta atranka į Elektroninių mokėjimų agentūros nepriklausomo valdybos nario poziciją

2021 m. liepos 20 d.
Paskelbta atranka į Elektroninių mokėjimų agentūros nepriklausomo valdybos nario poziciją

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ paskelbė atranką į dukterinės bendrovės Elektroninių mokėjimų agentūra (EMA) nepriklausomo valdybos nario poziciją. Paraiškas į ją kandidatai kviečiami teikti iki šių metų rugpjūčio 9 d.

EMA valdyba iš viso yra sudaroma iš 3 narių: 2 Bendrovės akcininko AB „Ignitis grupė“ deleguotų atstovų ir 1 nepriklausomo valdybos nario. Atranka į EMA nepriklausomo valdybos nario vietą paskelbta po to, kai iš šių pareigų dėl karjeros pokyčių birželio pradžioje pasitraukė Paulius Tarbūnas.

Tarp kandidatams į EMA valdybą keliamų reikalavimų yra ne mažesnė nei 5 metų vadovaujamo darbo patirtis finansų/atitikties srityse, mokėjimo paslaugų veiklos bei reguliacinės aplinkos išmanymas.  

„EMA, būdama „Ignitis grupės“ dalimi, siekia vykdyti atsakingą, darnų ir aukštos kokybės paslaugas mūsų klientams kuriantį verslą. Todėl tikimės, kad naujojo kandidato prisijungimas prie valdybos narių komandos leis aktyviau siekti šių tikslų bei dar labiau sustiprins bendrovę“, – teigia EMA valdybos pirmininkas, „Ignitis grupės“ valdybos narys ir komercijos paslaugų direktorius Vidmantas Salietis.

Kandidatas į EMA valdybos narius būtų skiriamas iki bendrovės valdybos kadencijos pabaigos –  2022 m. gruodžio 2 d.

Su visais kandidatams į į minėtą vietą keliamais reikalavimais ir informacija apie vykdomą atranką galima susipažinti oficialiame skelbime (nuoroda). Kandidatams yra keliami bendrieji, specialieji ir nepriklausomumo reikalavimai.

Kandidatų atranką vykdys „Ignitis grupė“ bei vadovų ir vadovaujančio personalo paieška užsiimanti agentūra „J. Friisberg and Partners“.

Šiuo metu EMA valdybai priklauso Vidmantas Salietis, „Ignitis grupė“ valdybos narys, Grupės komercijos ir paslaugų vadovas bei Živilė Skibarkienė, „Ignitis grupė“ valdybos narė, Grupės organizacinio vystymo vadovė.

EMA rūpinasi įmokų už namų ūkio paslaugas, tokias kaip elektra, dujos, vanduo, šildymas, namų priežiūra, ryšys, atliekų išvežimas ir apsauga, surinkimu per internetinę svetainę e.ignitis.lt.