Informacija apie „Ignitis grupės“ opcionų programą

2021 m. sausio 08 d.
ignitisgrupe

Sausio 8 d. „Ignitis grupės“ atstovai dalyvavo Seimo Biudžeto ir finansų ir Ekonomikos komiteto posėdyje, kuriame buvo diskutuojama apie vadovų ir darbuotojų skatinimo akcijomis programą. Atsižvelgiant į tai, kad neturėjome galimybės parodyti skaidrių, kuriose atsakoma į daugumą visuomenei kylančių klausimų, dalinamės jomis su jumis.

Vienas iš kylančių klausimų yra dėl „Ignitis grupės“ komercinės ir reguliuojamos veiklos apimčių. Detalesnį atsakymą rasite šeštoje skaidrėje, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad bendrovė vykdo sparčią tvarios gamybos plėtrą ir planuojama, jog jau apie 2026 metų laikotarpį, komercinės veiklos pelnas bus panašus kaip ir reguliuojamos veiklos, o vėlesniais metais jį viršys.

Taip pat keliamas klausimas dėl to, ar siekis didinti akcijų vertę turės įtakos paslaugų kainoms. Pabrėžiama, kad bendrovės tikslas didinti akcijų vertę yra susijęs su naujų žaliųjų gamybos pajėgumų vystymų – saulės, vėjo ir potencialiai kitų elektrinių statyba. Taigi, įmonės vertė didinama plečiant komercinius pajėgumus. Daugiau apie investicijas yra 5 skaidrėje, 7 skaidrėje, taip pat 16 skaidrėje.

„Ignitis grupė“ yra pasirengusi atsakyti į visus visuomenei kylančius klausimus apie darbuotojų ir vadovų skatinimą akcijomis. Tą nuosekliai ir aktyviai darėme ir iki šiol (11 skaidrė). Keliamas klausimas dėl tikslų, už kuriuos galėtų būti skiriamos akcijos. Šie tikslai yra atskleisti 12 skaidrėje. Detalus EBITDA tikslas dėl pelno rodiklių atskleidimui taikomų ribojimų IPO kontekste šiuo metu nėra skelbiamas. Siektinus finansinius rezultatus atskleisime atnaujintame strateginiame plane, apie kurio atnaujinimą esame paskelbę investuotojų kalendoriuje, tad rinkos dalyviams yra žinoma, kad šios informacijos paviešinimo gali tikėtis pirmąjį ketvirtį.

Tuo pačiu norime atkreipti dėmesį, kad „Ignitis grupė“, kaip skelbta praėjusių metų rugsėjį bei gruodį, planuoja akcijų skyrimo programą taikyti visiems įmonių grupės darbuotojams. Šiuo metu ši programa ruošiama, o detaliau apie ją bus pranešta dar pirmąjį šių metų ketvirtį. Atkreipiame dėmesį, kad tokios skatinimo programos yra įprastos listinguojamose bendrovėse.

Pristatymas apie „Ignitis grupės“ ilgalaikio skatinimo akcijų opcionais programą:

Ilgalaikio skatinimo akcijų opcionais programa