„Ignitis Polska“ ieško nepriklausomo stebėtojų tarybos nario

2021 m. sausio 18 d.
„Ignitis Polska“ ieško nepriklausomo stebėtojų tarybos nario

Siekdama užtikrinti tolimesnę sėkmingą bendrovės plėtrą, „Ignitis“ dukterinė įmonė Lenkijoje „Ignitis Polska“ paskelbė nepriklausomo bendrovės stebėtojų tarybos nario atranką. Kandidatai paraiškas į šią poziciją kviečiami teikti iki šių metų vasario 3 d. imtinai.

„Ignitis Polska“ stebėtojųtaryba bus sudaryta iš 3 narių: dviejų bendrovės akcininko UAB „Ignitis“ deleguotų atstovų ir 1 nepriklausomo nario.

„Bendrovė turi užsibrėžusi ambicingus plėtros planus, o tolesnis veiklos augimas Lenkijoje yra įtvirtintas ir ilgalaikėje tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ veiklos strategijoje. Tikimės, kad naujo nepriklausomo stebėtojų tarybos nario išrinkimas leis sustiprinti įmonę naujomis kompetencijomis ir taip prisidėti prie „Ignitis Polska“ augimo“, sako „Ignitis grupės“ valdybos narys ir komercijos ir paslaugų direktorius Vidmantas Salietis.

Tarp kandidatams į „Ignitis Polska“ stebėtojų tarybą keliamų reikalavimų yra ne mažesnė kaip 3 – 5 metų vadovaujamo darbo patirtis bendrovėje, kurios metinės pajamos siekia nuo 30 mln. eurų per metus. Būsimas nepriklausomas stebėtojų tarybos narys taip pat turi būti sukaupęs ir darbo tarptautinėje įmonėje patirtį bei gerai išmanyti Lenkijos verslo aplinką, turėti darbo su akcininkais ir suinteresuotomis šalimis ir tarptautinio verslo vystymo patirties. Dar vienas kandidatui keliamas reikalavimas – sklandus lenkų kalbos mokėjimas.

Su visais kandidatams, norintiems užimti nepriklausomo įmonės stebėtojų tarybos nario vietą, keliamais reikalavimais galima susipažinti oficialiame skelbime.

Išrinktas nepriklausomas stebėtojų tarybos narys būtų skiriamas iki 2024 m. vasario 18 d. – dabartinės bendrovės stebėtojų tarybos kadencijos pabaigos.

Šiuo metu „Ignitis Polska“ stebėtojų tarybai priklauso „Ignitis“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Montvila, „Ignitis“ finansų ir veiklos palaikymo tarnybos direktorius Artūras Bortkevičius bei „Ignitis grupės“ valdybos narys ir komercijos ir paslaugų direktorius Vidmantas Salietis Planuojama, jog atrinktas nepriklausomas bendrovės stebėtojų tarybos narys joje pakeis V. Salietį.

Nuo 2017 m. Lenkijos rinkoje veikianti „Ignitis Polska“ yra įžengusi į šios šalies didmeninę elektros energijos ir gamtinių dujų rinką bei prisijungusi prie Skandinavijoje veikiančios „Nasdaq Commodities OMX“ biržos. Be to, 2020 metų liepą bendrovė tapo elektros ir dujų tiekėju, aktyviai veikiančiu Lenkijos mažmeninėse elektros energijos bei gamtinių dujų rinkose.