„Ignitis grupės“ vadovas Niujorko biržoje pažadėjo: mes čia sugrįšime greitai

2019 m. lapkričio 26 d.
„Ignitis grupės“ vadovas Niujorko biržoje pažadėjo: mes čia sugrįšime greitai

Žaliosios energetikos plėtra, dekarbonizacija ir naujausių technologijų vystymas išliks prioritetu tarptautinei energetikos bendrovei „Ignitis grupė“. Tai pirmadienį Niujorke uždarydamas „Nasdaq“ vertybinių popierių biržos prekybos sesiją pažadėjo bendrovės generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

„Ignitis grupės“ vadovas biržos prekybos sesiją uždarė simboliniu skambučiu. Bendrovės atstovai į šią ceremoniją buvo pakviesti kaip vieni iš 2019 m. vasarį vykusių „Nasdaq Baltijos rinkos apdovanojimų“ nugalėtojų. Grupė apdovanojimą gavo už geriausius obligacijų emitento ryšius su investuotojais.

Biržos prekybos sesiją uždaręs D. Maikštėnas padėkojo už tokį įvertinimą ir pabrėžė, kad aukščiausi korporatyvinio valdymo standartai, tvarūs ryšiai su investuotojais ir skaidrumas visada buvo ir išliks neatsiejamomis „Ignitis grupės“ tapatybės dalimis.

„Investuotojų pademonstruotas pasitikėjimas mūsų išplatintomis žaliosiomis obligacijomis parodė, kad esame teisingame veiklos kelyje ir paskatino mus įsipareigoti žaliosios enegetikos plėtrai bei sektoriaus dekarbonizacijai.

Jūsų parama „Ignitis grupei“ yra neįkainojama, o mūsų įsipareigojimas kapitalo rinkoms išlieka stiprus kaip visada. Ačiū ir laukite naujienų – mes greitai čia sugrįšime“, – ceremonijoje kalbėjo „Ignitis grupės“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius D.Maikštėnas.

Pirmąją žaliųjų obligacijų emisiją „Ignitis grupė“ išplatino 2017 m. Tuomet bendrovė rinkoje 10 metų laikotarpiui pasiskolino 300 mln. eurų, obligacijų pajamingumas siekė 2,193 proc. 2018 m. išplatintų 10-ies metų trukmės tokios pat vertės obligacijų pajamingumas siekia 2,066 proc.