„Ignitis grupė“ įsikurs „Business Garden Vilnius“ biuro patalpose

2020 m. spalio 27 d.
„Ignitis grupė“ įsikurs „Business Garden Vilnius“ biuro patalpose
  • Biuro nuomos sutartis bus pasirašyta su „Business Garden Vilnius“ projektą plėtojančia bendrove „Vastint Lithuania“.
  • Sutartyje numatyta galimybė keisti nuomojamo ploto dydį.
  • Naujame biure įsikurs apie 1 tūkst. „Ignitis grupės“ įmonių darbuotojų.

Pirmaujančios energetikos bendrovės Baltijos šalyse „Ignitis grupės“ valdyba antradienį, spalio 27 d., pritarė naujo biuro nuomos sutarties sudarymui su konkursą laimėjusia „Business Garden Vilnius“ projektą Lazdynuose plėtojančia bendrove „Vastint Lithuania“. Sutartis pritaikyta pandemijos metu pasikeitusiems darbo įpročiams.

„Ignitis grupės“ biuro nuomos sutartis bus sudaryta 10 metų laikotarpiui. Bendrovė „Business Garden Vilnius“ biurų komplekse nuomosis iki 10 tūkst. kvadratinių metrų patalpas, kuriose įsikurs 1 tūkst. darbuotojų, šiuo metu dirbančių trijuose „Ignitis grupės“ nuomojamuose biuruose.

Planuodama naujas patalpas, bendrovė atsižvelgė į pandemijos sukeltus pokyčius, kurie paskatino atrasti nuotolinio darbo teikiamas galimybes ir kartu pakeitė ankstesnį supratimą apie darbo biure organizavimą. Todėl nuomos sutartyje numatytos lanksčios galimybės mažinti nuomojamą biuro plotą iki tokio lygio, kuris atitiktų būsimus „Ignitis grupės“ poreikius.

„Neišvengiamai reaguojame į pandemijos įtaką, kuri iš esmės keis mūsų darbo kultūrą ateinančius metus, o kai kurie procesai pasikeis negrįžtamai, tad pagrindiniais prioritetais tampa darbuotojų saugumas, didesnės skiriamos erdvės vienam darbuotojui, taip pat darbuotojų srautų valdymas, kai dirbama tiek biure, tiek per nuotolį“, – teigia „Ignitis grupės“ Organizacinio vystymo tarnybos direktorė Živilė Skibarkienė.

Už naujo biuro patalpas „Ignitis grupė“ kas mėnesį mokės apie 12 Eur/m2 nuomos mokestį, dar apie 3 Eur/m2 sudarys išlaidos bendrųjų patalpų išlaikymui. Bendra pirkimo pasiūlymo vertė siekia 19,84 mln. eurų (be PVM) per 10 metų, tačiau faktinė mokėtina suma iš esmės priklausys nuo to, kokio dydžio plotas bus nuomojamas sutarties vykdymo eigoje.

Bendrovės nuomojamos patalpos išsidėstys per 5 pastato aukštus. Bus atsisakoma esamuose pastatuose naudojamos kabinetinės darbo kultūros, todėl erdvės planuojamos taip, kad darbuotojai galėtų efektyviai dirbti komandomis, rinktis darbo vietą, labiausiai tinkamą tuo metu jo atliekamoms užduotims arba darbo pobūdžiui bei lanksčiai derinti darbą biure ir nuotolinį darbą.

Greitai prasidės ir biuro vidaus įrengimo darbai – projekto plėtotojas jau paskyrė interjero komandą, kuri derina patalpų įrengimo koncepciją, kad ši visiškai atitiktų „Ignitis grupės“ poreikius. Erdvės bus suplanuotos efektyviai, ergonomiškai ir estetiškai – darbuotojai turės galimybę dirbti natūraliai apšviestoje, gerai vėdinamoje aplinkoje, galės lengvai bendrauti su kolegomis iš kitų grupės įmonių.

„Ignitis grupė“ bus pirmoji didelė verslo parko „Business Garden Vilnius“ nuomininkė. Itin džiaugiamės ir sutampančiomis vertybėmis. „Ignitis grupė“ orientuojasi į tvarumą, žaliosios energetikos sprendimus, o mes suteikiame ne tik bendruomeniškumą skatinsiantį biurų kompleksą, bet ir didžiausias žaliąsias erdves tarp verslo centrų Lietuvoje. Esame tikri, kad novatoriška darbo erdvė tūkstantiniam „Ignitis grupė“ kolektyvui leis dar efektyviau spręsti energetinius šalies iššūkius“, – teigia „Vastint Lithuania“ generalinis direktorius Kęstutis Vedeckis.

Planuojama, kad „Ignitis grupė“ į naują biurą persikels antroje 2021 m. pusėje.

Kaip buvo skelbta anksčiau, „Ignitis grupė“ biuro nuomos konkurso laimėtoju projektą „Business Garden Vilnius“ paskelbė atsižvelgusi į ekonominio naudingumo kriterijus. Šį pasirinkimą didžia dalimi nulėmė vietos kriterijaus vertinimas – „Ignitis grupės“ atžvilgiu šis biurų kompleksas turi geriausią susisiekimą su greitojo eismo gatvėmis bei yra arčiausiai kitų grupės įmonių padalinių Vilniuje, Motorų ir Jočionių gatvėse, taip pat yra arti greitojo susisiekimo gatvių, kuriomis patogiau pasiekti Elektrėnuose, Kruonyje, Kaune ir likusioje Lietuvoje esančias grupės įmonių valdomas jėgaines bei kitus objektus.

Į naująjį „Ignitis grupės“ biurą bus perkelti „Ignitis grupės paslaugų centro“, ESO ir kitų grupės įmonių darbuotojai, šiuo metu dirbantys Žvejų g., Aguonų g. ir P. Lukšio g. esančiuose biuruose. Šie trys šiuo metu nuomojami pastatai per pastaruosius keletą metų buvo sėkmingai parduoti.