Darnūs ketvirtadienio pokalbiai #1 Iššūkiai ugdant(is) įpročius: kodėl automobilio atsisakyti sunku buvo ir aplinkos psichologei?

2021 m. balandžio 29 d.
Darnūs ketvirtadienio pokalbiai #1 Iššūkiai ugdant(ys) įpročius: kodėl automobilio atsisakyti sunku buvo ir aplinkos psichologei?

Premjera! Šiandien pasirodė pirmoji ciklo „Darnūs ketvirtadienio pokalbiai“ tinklalaidė. Aplinkos psichologę Audrą Balundę apie tai, kaip darnumą lengvai pakviesti į kasdienį gyvenimą organizacijose ir namuose, joje kalbina „Ignitis grupės“ darnaus vystymosi vadovas Valentas Neviera. Pasirodo, automobilio atsisakyti nelengva buvo ir mūsų viešniai...

Šios tinklalaidės yra Grupėje startavusios Darnių ketvirtadienių iniciatyvos dalis. Įsileidžiame darnumą į savo kasdienybę: ką tai apima ir reiškia kiekvienam iš mūsų bei visai organizacijai, kaip darnumo siekti ne žodžiais, o veiksmais? Apie šiuos ir daugelį kitų klausimų su kolegomis kalbamės Darnumo žiniose, tinklalaidėse ir svarbiuose darbuose. Na, o įtvirtinti žinias sieksime protmūšiuose. 

Kviečiame įsitraukti visus. „Darnių ketvirtadienio pokalbių“ audio įrašus pasivaikščiojimams galite rasti #EnergySmart paskyroje „Spotify“ platformoje, o vaizdo įrašus – mūsų „Youtube“ platformoje.